У Кривому Розі евакуювали міськраду: шукали вибухівку

Неділя, 29 листопада 2015, 16:28

Нацполіція евакуювала усіх, хто перебував у міськраді Кривого Рогу через отримане повідомлення про вибухівку в будівлі.

Як повідомляють Українські новини, близько 15:00 до знаходяться в міськраді активістам прийшов начальник управління Нацполіціі у Кривому Розі Валерій Лютий і заявив, що на номер "102" надійшов анонімний дзвінок з інформацією, що хтось із активістів приніс в будівлю вибухівку.

Після чого він попросив усіх присутніх залишити приміщення, щоб правоохоронці змогли провести перевірку.

В результаті проведеного обстеження території та приміщень співробітниками Нацполіціі вибухівка в будівлі міськради виявлена не була.

"Активісти почали розходитися, їх залишилося близько 100 осіб", - зазначено у повідомленні.

Оперативная информация о событиях в Кривом Роге. Практически вся первая сводка - опровержение фейков, распространяемых к...

Posted by Семен Семенченко on 29 ноября 2015 г.

Як відомо, 29 листопада під час народного віче у Кривому Розі  учасники ухвалили рішення не визнавати результатів виборів мера та вимагають призначити нові вибори до міськради.

Було ухвалено рішення про створення "Громадської варти" (громадянського формування для підтримки громадського порядку), відкрити громадські приймальні народних депутатів та звернутися до ВР  з проханням призначити нові вибори, утворена Рада буде працювати на першому поверсі у приміщенні Криворізької міськради.

Також тут, за словами нардепа Єгора Соболєва,  працюватиме Антикорупційна комісія. 

До приміщення міськради, крім нардепів, увійшли представники ЗМІ, учасники акції, та далі фойє їх не пропустили представники поліції, що вишикувалися подвійний шеренгою на першому поверсі.

На місці подій перебували учасники Віча, 8 нардепів, представники асоціації ветеранів АТО. Також на місці перебувають члени тимчасової слідчої  комісії Верховної Ради, яку вже створено та яка з 30 листопада має розпочати розслідування ситуації у Кривому Розі через результати місцевих виборів. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування