Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Росії зняли обвинувачення з українця Сергія Литвинова

Понеділок, 30 листопада 2015, 20:15

Слідство припинило кримінальну справу щодо українського військовослужбовця Сергія Литвинова, якого раніше звинувачували в застосуванні заборонених методів ведення війни на Донбасі.

Про це повідомив його адвокат Віктор Паршуткін, пише російський "Інтерфакс".

"Сьогодні мені в Головному слідчому управлінні Слідчого комітету Росії вручили постанову про припинення кримінального переслідування громадянина України Сергія Литвинова за звинуваченням у каральних операціях у складі воєнізованого батальйону "Дніпро" проти мирних жителів Донбасу - масових вбивствах і зґвалтуваннях (у числі передбачуваних жертв було не менше 30 чоловіків, 8 жінок і 1 дванадцятирічна дівчинка)", - написав він на Facebook.

За словами захисника, кримінальне переслідування Литвинова припинено, згідно за реабілітуючими підставами.

"У зв'язку з непричетністю до передбачуваних злочинів йому надано право на відшкодування шкоди, завданої внаслідок незаконного та необґрунтованого обвинувачення", - зазначив Паршуткін.

Литвинов наразі перебуває під вартою за рішенням Ростовського обласного суду.

Як раніше повідомив офіційний представник СКР Володимир Маркін, Литвинов звинувачується Головним слідчим управлінням СКР у вбивстві та застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни у складі батальйону "Дніпро" на Донбасі.

Литвинову, який був етапований до Москви, здійснили комплексну психолого-психіатричну експертиза. Він був визнаний осудним.

У Києві стверджують, що такого бійця в батальйоні "Дніпро" ніколи не було.

Більше про Сергія Литвинова читайте у статті "Української правди. Життя".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: