Лукаш стверджує, що її ніхто не затримував і збирається захищатися

Четвер, 5 листопада 2015, 18:33

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш заявляє, що не винна і називає заяву про своє затримання "невдалим дембельським акордом" Генпрокуратури.

Про це вона розповіла по телефону в ефірі телеканалу 112 в четвер.

Лукаш стверджує, що по відношенню до неї ніякого затримання не застосовувалося:

"Це була добровільна явка. Останні півтора року я ні на один день не залишала Україну й активно співпрацювала зі слідством, передавши правоохоронним органам пояснення розміром з Велику радянську енциклопедію", - сказала вона.

За словами екс-міністра, і Служба безпеки, і Генеральна прокуратура знали про її місце знаходження та проживання:

"Сьогодні до моєї мами підійшов представник контррозвідки і попросив мене вийти з ним переговорити. Коли я зрозуміла, що у них існує необхідність поставити низку запитань, я зібралася і самостійно прибула в будівлю Генеральної прокуратури і зараз активно беру участь у слідчих діях", - сказала екс-міністр.

"Інформація, надана правоохоронними органами про те, що я ховалася, не відповідає дійсності. Це пов'язано з останніми провалами Генеральної прокуратури на всіх фронтах", - сказала вона.

Лукаш стверджує, що особисто раніше запрошувала правоохоронців на обшук із зазначенням всіх адрес, але ніхто не зацікавився.

Вона вважає, що на її прикладі Генпрокуратура хоче створити яскравий інформаційний привід.

"Я хочу сказати, що я не один з них. Я буду процесуально захищатися, я впевнена у власній невинності", - заявила Лукаш.

"У мене є докази про те, що жодного порушення за тендерною процедурою не існує", - сказала вона.

Як повідомлялося, у четвер СБУ заявила про затримання екс-міністра юстиції часів Віктора Януковича. Правоохоронці зазначали, що проти Лукаш порушено кримінальні справи за кількома статтями Кримінального кодексу. Крім злочинів режиму Януковича її підозрюють у розкраданні 2,5 млн гривень із держбюджету.