У мережу виклали відео бійки Кужель і Тетерука

П'ятниця, 6 листопада 2015, 15:20

У Мережу виклали відео з двох камер верховної ради, на одному з яких видно інцидент, який стався напередодні між депутатами Олександрою Кужель та Андрієм Тетеруком.

Відео поширив депутат Антон Геращенко.

На другому записі видно, як з кабінету виходять депутати, а пізніше в коридорі видно, як відбувається сутичка.

Після цього до кімнати повертається Тетерук, за ним йдуть інші депутати, які на нього кричать.

Потім до кімнати входить і сама Кужель, яка тримається за голову.

"На жаль сам момент початку зіткнення не потрапив в об'єктив відеокамер, однак у мене після спілкування з обома сторонами конфлікту не залишається сумнівів, що причиною конфлікту були неприязні відносини і словесні образи на адресу один одного, після чого почалося зіткнення із застосуванням фізичної сили", - прокоментував Геращенко.

Як відомо, напередодні у ВР сталася сутичка між Кужель і Тетеруком.

За словами свідків події, коли всі виходили з кабінету Гройсмана, зав'язалася перепалка між Кужель та Тетеруком. У відповідь на образи Тетерук нібито назвав Кужель "старою дурепою", за що та почала бити його сумкою. 

Тетерук хотів сховатися у Гройсмана в кабінеті, але охорона його не пустила, тому депутатові довелося бризкати на представницю "Батьківщини" водою. Під час цього процесу Тетерук зачепив Кужуль пляшкою", - повідомив співрозмовник "УП", лояльний до Тетерука.

Сам Тетерук пояснював інцидент так: "Сталася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що пані Кужель почала агресивно поводитися у відношенні мене, почала бити мене сумкою, і захищаючись, я відступив назад. Сталося зіткнення"

У п'ятницю "Батькіщина" заявила, що у Кужель струс мозку.

Гройсман заявив, що має відбутися розслідування інциденту, за результатами якого ВР має приймати рішення.

Жінки ВР висловили вимогу до Тетерука скласти депутатський мандат.

Українська правда