Іванчук: Саакашвілі і Григоришин змовилися проти Яценюка

Середа, 16 грудня 2015, 18:38

Депутат з "Народного фронту", близький соратник прем'єра Андрій Іванчук заявив, що проти Арсенія Яценюка змовилися голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі і бізнесмен Костянтин Григоришин.

Про це він сказав в інтерв'ю "Новому времени".

"Погоджено їхні дії з дискредитації влади, з розхитування недовіри до уряду. Я думаю, що у них є якась домовленість про те, що вони один одному допомагають у процесі відправлення Яценюка у відставку будь-якою ціною", - сказав Іванчук.

Як відомо, Іванчук є давнім партнером Яценюка та Ігоря Коломойського, а також очолює комітет у Раді за квотою прем'єрської фракції.

Іванчук блокував багатостраждальну поправку в закон про акціонерні товариства, прийняття якої дозволило державі отримати контроль над компанією "Укрнафта", 51% акцій якої належать НАК "Нафтогаз України", і 42% акцій належать структурам групи "Приват" бізнесмена Ігоря Коломойського.

Останнім часом Саакашвілі публічно звинувачує Яценюка і його оточення в корупції. Через це навіть відбувся гучний скандал між Саакашвілі, главою МВС Арсеном Аваковим і самим Яценюком на засіданні Ради реформ.

Раніше Григоришин заявляв, що у Яценюка є домовленості з олігархом Рінатом Ахметовим, за якою частина прибутку ДТЕК дістається прем'єр-міністру.

Яценюк будь-які домовленості з олігархами заперечує.

powered by lun.ua