Квіташвілі все ще готовий піти: Я не напрошувався

Понеділок, 21 грудня 2015, 14:04

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі не планує відкликати свою заяву про відставку.

Про це міністр заявив на прес-конференції в МОЗ, передає Уніан.

За його словами, він не тримається за крісло глави відомства.

"Якщо я когось не влаштовую, я піду. Я не напрошувався", - сказав він.

"Я - технократ, приїхав, щоб працювати. Хоча зараз ситуація змінилася, я почав відчувати підтримку в Комітеті ВР (з питань охорони здоров'я - УНІАН)", - сказав Квіташвілі.

Як відомо, 30 червня лідер фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко, виступаючи в парламенті, заявив, що у його політсили багато питань "у зв'язку з катастрофічною ситуацією в Міністерстві охорони здоров'я", і БПП "не може терпіти ту бездіяльність, яка спостерігається в цьому важливому для десятків мільйонів українців відомстві".

У той же день Квіташвілі заявив, що ініціатива про його відставку лобіюється через реформування системи закупівель лікарських засобів.

2 липня Квіташвілі повідомив про своє рішення піти у відставку з посади міністра охорони здоров'я України і оголосив, що написав заяву.

Раніше Комітет ВР питань охорони здоров'я визнав роботу МОЗ незадовільною і 2 липня рекомендував парламенту розглянути проект постанови про звільнення Квіташвілі.

17 вересня Верховна Рада не підтримала проект постанови про звільнення Квіташвілі з посади міністра охорони здоров'я. За це рішення проголосували 170 депутатів з 326, зареєстрованих у сесійній залі.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...