Штаб АТО: бойовики розміщують "Гради" і іншу зброю в районі Маріуполя

Вівторок, 22 грудня 2015, 16:42

Бойовики нарощують свою присутність поблизу лінії розмежування у кількох пунктах в районі Маріуполя.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"За найостаннішою інформацією, ворог нарощує присутність поблизу лінії розмежування сторін на Маріупольському напрямку озброєння, застосування якого заборонено Мінськими домовленостями", - сказано в повідомленні.

"Принаймні один танк зафіксовано на західній околиці Комінтерново, чотири танки - північно-західніше околиці Заїченко. Також є інформація про наявність у розпорядженні бойовиків РСЗВ БМ-21 "Град" в районі за н.п. Саханка", - наголосили в прес-центрі АТО.

У прес-центрі АТО нагадали, що у вівторок вранці бойовики проросійських незаконних збройних формувань чисельністю до однієї посиленої роти з бронетехнікою увійшли до н.п. Комінтернове, яке розташоване у "сірій зоні" неподалік Маріуполя.

За інформацією прес-центру штабу АТО, на озброєнні бойовиків, окрім стрілецької зброї та гранатометів, є бойові броньовані машини, можливо танки та інше важке озброєння, використання якого заборонене Мінськими домовленостями.

Через Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін інформація про грубе порушення підрозділами російсько-терористичних військ попередніх домовленостей про мирне регулювання конфлікту була оперативно передана представникам Спільної моніторингової місії ОБСЄ.

В АТО наголосили, що вздовж усієї лінії розмежування сторін у підрозділів сил АТО достатньо сил та засобів для ефективного виконання завдань за призначенням.

Українська правда