Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Судді, яка дозволила обшуки у "діамантових прокурорів", висунули підозру

Середа, 23 грудня 2015, 21:56

Судді апеляційного суду Марії Приндюк, яка дозволила обшуки у "діамантових прокурорів", у середу висунули підозру.

Про це повідомив заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе.

Він уточнив, що підозра висунута не у справі "діамантових прокурорів", але пов’язана із нею.

За словами заступника генпрокурора, Приндюк "шантажували, щоб вона визнала, що справа діамантових прокурорів сфальшована, однак суддя відмовилася це робити".

"Зараз вона на стаціонарному лікуванні, їй намагалися вручити підозру в лікарні. За моєю інформацією, їй надіслали підозру поштою", - сказав Сакварелідзе.

Він також повідомив, що розслідування у справі Шапакіна-Корнійця завершилося, обвинувальний акт передадуть до суду найближчими днями.

"Сьогодні генпрокурор відповідає за слідство, йому підпорядковуються всі зами, в тому числі і я. Якщо він це захоче зупинити - зупинить. Не захоче - не зупинить", - додав Сакварелідзе.

Як відомо, 5 липня під час спецоперації СБУ та ГПУ були затримані заступник прокурора Київської області Корнієць та перший заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін.

Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (стаття передбачає безальтернативне позбавлення волі терміном від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати посади, спеціальною конфіскацією та конфіскацією майна).

Під час обшуків у них виявлено понад $500 тисяч готівкою, коштовності, цінні папери і незареєстровану вогнепальну зброю.

У помешканні Корнійця, серед іншого, знайшли 65 діамантів.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: