У Нацполіцію пройшли колишні "беркутівці"

Четвер, 24 грудня 2015, 19:31

Шестеро бійців колишньої третьої роти київського "Беркута", незважаючи на низькі тестові бали, успішно пройшли співбесіду для прийому на службу до Національної поліції.

Про це повідомив член атестаційної комісії, активіст "Автомайдану" Олександр Кравцов на своїй сторінці у facebook .

"Звільнили лише одіозного заступника Антонова (Євген Антонов, командир третьої роти "Беркута") і ще одного нерадивогого рядового",−написав Кравцов.

Цей день я прожив хєрово. Сьогодні з цілого набору беркутівців вдалося досягти звільнення тільки зама одіозного Антоно...

Опубліковано Oleksandr Kravtsov 23 грудня 2015 р.

Він також зазначив, що більшість колишніх "беркутівців" отримали низькі тестові бали, однак члени комісії поставилися до них лояльно, оскільки багато хто з бійців отримали статус учасника АТО.

У той же час глава Національної поліції Хатія Деканоідзе у коментарі "Українській правді" заявила, що члени атестаційної комісії незалежні у своїх рішеннях, і висловила впевненість, що вони не допустять проходження атестації співробітниками, які заплямували свою репутацію.

"Центральна атестаційна комісія, а також комісія Києва та Київської області є абсолютно незалежними, і під політичний вплив або вплив Національної поліції не потрапляють", - зазначила вона.

"Всі комісії формувалися представниками громадянського суспільства, більшість з яких були учасниками революції. І ці члени комісії абсолютно незалежні у своїх рішеннях", - підкреслила Деканоідзе.

"Я впевнена, що члени комісії не допустять проходження атестації тих співробітників, репутація яких була заплямована, тим більше, якщо вони брали участь у розгоні мітингувальників на Майдані", - додала вона.

"І я хочу закликати членів комісії залишатися відкритими, але при цьому усвідомлювати величезну відповідальність, яка лежить на них. Тому, що кожне публічне емоційне висловлювання може бути невірно інтерпретоване ЗМІ і суспільством. Наш єдиний союзник - довіра суспільства", - сказала глава Нацполіції.

Як повідомляла Українська правда, у липні поточного року генпрокуратура передала до суду справи щодо чотирьох екс-керівників "Беркуту", серед них – Євгена Антонова та Андрія Дидюка, які були відсторонені, але потім поновлені на посадах за клопотанням підлеглих голови МВС Арсена Авакова.

При цьому, раніше повідомлялось, що зокрема серед керівництва міліції Києва, 80% складу не пройшли атестацію для служби в поліції.powered by lun.ua