Корбана привезли до Києва - спершу до шпиталю СБУ, потім у бюро експертиз

П'ятниця, 25 грудня 2015, 08:46

Близько 7 ранку 25 грудня лідера УКРОПу Геннадія Корбана привезли до госпіталю СБУ в Києві, а близько 9 ранку перевезли до Київського міського бюро судово-медичної експертизи.

Про це повідомляє речниця партії УКРОП Євгенія Кравчук у Facebook.

Після ночі у дорозі і переїздів між різними лікарнями співробітники Генпрокуратури нарешті привезли Геннадія Корбана до ...

Posted by Yevheniya Kravchuk on Thursday, December 24, 2015

Геннадія Корбана знову перевозять - з госпіталю СБУ до Київського міського бюро судово-медичної експертизи на вулиці Докучаївській, 4

Posted by Yevheniya Kravchuk on Thursday, December 24, 2015

Gennady Korban в Київському бюро медичної експертизи, чекає в коридорі - дату і час експертизи не призначили. Конвой СБУ...

Posted by Yevheniya Kravchuk on Friday, December 25, 2015

Увечері 24 грудня у Дніпропетровську, в оселі лідера УКРОПу провели обшук, під час якого його вивели з приміщення та на "швидкій" повезли у бік Києва. 

До столиці Геннадія Корбана доправили під конвоєм озброєних бійців СБУ.

За даними УНІАН, автомобіль кілька годин кружляв містом, зупинившись біля інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Потім "швидка" проїхала біля столичного відділення судово-медичної експертизи.

До госпіталю приїхали народні депутати, зокрема Андрій Денисенко. Охорона закладу спочатку відмовлялася пропускати його в приміщення. Він викликав поліцію.

Правоохоронців теж не пускали до закладу, посилаючись на заборону перебувати в ньому з табельною зброєю.

Згодом депутатів пропустили.

За словами адвоката Оксани Томчук, яка перебуває поруч із Геннадієм Корбаном, наразі його утримують під вартою незаконно.  

Сам Корбан напередодні написав у Facebook, що Генпрокуратура вдається до процесуальних порушень, адже 31 грудня спливає термін утримання його під домашнім арештом – і треба або продовжити термін, або відпустити Корбана.

31 декабря, строго под Новый год истекает срок моего домашнего ареста. С приближением этой даты следователи Генеральной ...

Posted by Gennady Korban on Thursday, December 24, 2015powered by lun.ua