Бойовики не пустили спостерігачів ОБСЄ далі головної вулиці Комінтернового

П'ятниця, 25 грудня 2015, 13:34

Представники місії ОБСЄ 24 грудня відвідали селище Комінтернове Донецької області, яке раніше захопили бойовики "ДНР".

Про це йдеться у звіті місії, опублікованому на сайті ОБСЄ.

"О 10:25 24 грудня патруль СММ прибув в Комінтернове у супроводі озброєних представників "ДНР", - йдеться в звіті.

Бойовики не дозволили спостерігачам ОБСЄ вийти за рамки головної вулиці села, посилаючись на небезпеку снайперського вогню. Водночас на самій головній вулиці експерти бачили численні свіжі сліди гусениць, БМП і танків.

Місцеві жителі (три жінки і двоє чоловіків) у присутності представників незаконних збройних формувань розповіли спостерігачам, що озброєні бойовики увійшли в село 22 грудня і залишили його 24 грудня.

О 13:00 годині, представники ОБСЄ залишили село. Протягом часу перебування, експерти не спостерігали будь-яких озброєних осіб або озброєння, за винятком членів "ДНР", які їх супроводжували; також СММ не зафіксувала порушень режиму припинення вогню.

Місія також повідомляє, що так званий "дзеркальний" патруль, який намагався потрапити в Комінтернове із заходу, не зміг наблизитися до населеного пункту ближче, ніж на 1,7 км, де розташований КПП сил АТО, оскільки дорога між КПП і селом замінована.

Як відомо, у вівторок керівник прес-центру штабу АТО Олексій Мазепа повідомив, що група бойовиків т.зв. "ДНР" з бронетехнікою зайняла Комінтернове, яке в зоні антитерористичної операції входить в "сіру зону".

Пізніше стало відомо, що бойовики, які увійшли в Комінтернове, намагалися проникнути далі на територію, підконтрольну силам АТО.

Українська правдаpowered by lun.ua