Окупанти в Криму виганяють "Лігу кримськотатарських жінок" з офісу

Субота, 26 грудня 2015, 14:09

Одну з найстаріших кримськотатарських громадських організацій "Ліга кримськотатарських жінок" виганяють з офісу в окупованому Росією Криму.

Про це сайту "15 хвилин" повідомила голова організації Сафінар Джемілєва - дружина лідера кримських татар, депутата ВР Мустафи Джемілєва.

"Наша організація протягом 20 років надавала допомогу дітям, старим, сиротам. Ми передали нужденним тонни гуманітарної допомоги. А сьогодні, коли за нас нікому заступитися, нас виганяють з офісу, в якому ми пропрацювали багато рокі", - розповідає Сафінар ханум.

Офіс Ліги кримськотатарських жінок розташований на території Республіканської кримськотатарської бібліотеки ім. Гаспринського.

За словами Джемілєвої, пару тижнів тому за рішенням керівництва бібліотеки в офісі відключили світло та опалення. Тепер вимагають фактичного виселення.

"Ми отримали лист від директора бібліотеки Гульнари Ягьяєвої, в якому вона, сповнена "турботи" про нас, просить виїхати з офісу, аргументуючи своє прохання тим, що будівля офісу стара, що щось може обвалитися і постраждають люди. Але ми розуміємо, що насправді стоїть за цією турботою", - зазначає Джемілєва.

Незважаючи на непривабливість офісу в ньому побували десятки дружин дипломатів різних країн, члени урядів, представники міжнародних організацій.

"Наша організація не здійснила перереєстрацію за новими законами і наші можливості різко обмежилися, але ми все одно збиралися в офісі, обговорювали поточну ситуацію, обговорювали нові ідеї", - говорить Сафінар ханум.

Не виключено, що на долю Ліги кримськотатарських жінок вплинув той факт, що її голова Сафінар Джемілєва є дружиною лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва, якому заборонений в'їзд до Криму.powered by lun.ua