Парламент окупованого Криму поскаржився Москві на "геноцид" з боку України

14386 переглядів
15
Середа, 13 січня 2016, 11:30

Так званий "кримський парламент" вважає енергетичну блокаду Криму геноцидом, а підрив ЛЕП - терактом. Він просить МЗС РФ звернутися до РБ ООН.

Про це сказано у заяві так званого Державної Ради Республіки Крим "Про припинення злочину геноциду відносно Республіки Крим та покарання за нього".

У зв'язку з цим "звертається до Міністерства закордонних справ Російської Федерації з проханням надати в установленому порядку політичне, дипломатичне і інформаційне сприяння для звернення в Генеральну Асамблею і Раду безпеки ООН, Міжпарламентську Асамблею держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав, Організацію з безпеки і співробітництва в Європі , Парламентську Асамблею Ради Європи".

Також там вимагають "включити питання про блокаду Республіки Крим в якості екстреного до порядку денного Ради Безпеки ООН і за результатами розгляду передачі його на розгляд Міжнародного кримінального суду".

Крім того, "парламент" окупованого Криму вимагає закликати Украъну "до чіткому дотриманню взятих на себе зобов'язань у боротьбі з тероризмом і до роззброєння незаконних формувань, прийняттю всіх необхідних заходів щодо попередження та припинення підготовки і здійснення терористичних актів, спрямованих проти Республіки Крим".

Також в цій заяві депутати закликають Генпрокуратуру РФ, Слідчий Комітет РФ провести "розслідування за фактом здійснення геноциду проти жителів Республіки Крим депутатами Верховної Ради України, у тому числі і в створенні злочинних угруповань, метою яких є заподіяння шкоди життю та здоров'ю людей в умовах блокади Криму".

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 107.171.245.---Victor Kornatch13.01.2016 19:32
Да, мелкий пошёл в наши времена оккупантик ,вон Гитлеру в даже в голову не пришло бы требовать от Сталина поставок электричества на оккупированные земли.Совсем уже нет ни какой гордости за узкий мир.
IP: 178.95.17.---Mawron_ua13.01.2016 18:57
Росія напала на Крим, провела опитування, кримчани відмовились від електроенергії, а винна, звичайно, Україна )
IP: 78.111.185.---Izeslav Ivanov13.01.2016 15:03
Sergio_S:
Андрей Перченко:
Читаю "оккупированный Крым" и мне смешно! На момент референдума в Крыму были Украинские силы правопорядка, вооружённые силы. Кто же Крым оккупировал? Да никто! Сами добровольно отдали! И чего теперь кричать, что вас обидели? Если сами по жизни обиженные, то Россия тут ни при чём. Весь народ Крыма высказался за присоединение к России. НАРОД, а это 2 500 000 человек. В Крыму, до сих пор, при слове "Украина" начинают креститься даже мусульмане...
А чего ж тогда про "хеноцид" вопите? "Крым - расея", а кормить-поить-обогревать должна ненавистная вам Украина? Кто куда лезет? Отключили вам свет - ну и сидите, сопите в тряпочку - тепло нагнетайте.
"А где же я питаться буду? Мне без пропитания никак нельзя! " Шариков П.П. ©
IP: 94.45.41.---Обізнаний13.01.2016 14:03
А як же "опитування" за результатами якого 93% кримчан немовби висловились за те, щоб не укладати новий договір на електропостачання з України, якщо в ньому буде зазначено Крим територією України. Більшість кримчан під час "референдуму" висказало бажання "Померти в рашці". Які тоді питання?
IP: 193.46.66.---Sergio_S13.01.2016 13:50
Андрей Перченко:
Читаю "оккупированный Крым" и мне смешно! На момент референдума в Крыму были Украинские силы правопорядка, вооружённые силы. Кто же Крым оккупировал? Да никто! Сами добровольно отдали! И чего теперь кричать, что вас обидели? Если сами по жизни обиженные, то Россия тут ни при чём. Весь народ Крыма высказался за присоединение к России. НАРОД, а это 2 500 000 человек. В Крыму, до сих пор, при слове "Украина" начинают креститься даже мусульмане. Чего вы лезете к Крыму со своими угрозами и предложениями? Даже если нефть подешевеет до 2 долларов, Россия ни один из своих регионов не отдаст- ни Куриллы, ни Калининград, ни Крым. Запомните это! Крым- регион России.
А чего ж тогда про "хеноцид" вопите? "Крым - расея", а кормить-поить-обогревать должна ненавистная вам Украина? Кто куда лезет? Отключили вам свет - ну и сидите, сопите в тряпочку - тепло нагнетайте.
Усі коментарі