70% українців вважають курс країни хибним – опитування

Середа, 13 січня 2016, 12:33

70% українців переконані, що наразі країна рухається у невірному напрямку.

Про це свідчить опитування соціологічної групи "Рейтинг" станом на листопад, проведене за підтримки уряду Канади.

Порівняно з попереднім аналогічним опитуванням, проведеним у вересні, цей показник погіршився – тоді у хибності шляху держави були впевнені 68% українців.

При цьому лиш 15% вважають курс країни правильним (у вересні таких було 17%). Ще 15%, як і раніше, не змогли визначитися з відповіддю.

У той же час серед жителів неокупованої частини Донбасу не схвалюють курс держави 65%, схвалюють – 8%, не визначилися 27%.

 

У відповідь на запитання, чи достатньо влада робить для того, щоб зберегти звільнені райони Донбасу у складі України, 64% заявили, що недостатньо (з них половина у цьому твердо переконана), а 21% вважає, що достатньо (з них тверде переконання мають лише 3%). Решта 15% не визначилися.

Самі жителі цих районів налаштовані трохи оптимістичніше. 52% з них вважають дії держави у цьому питанні недостатніми (29% у цьому переконані), а 24% – достатніми (6% вірять у це твердо). Ще 24% не визначилися.

 

Опитування проводилося 19 – 30 листопада, було опитано 1800 людей старших 18 років у всіх регіонах крім Криму і окупованої частини Донбасу. У підконтрольних районах Донбасу було опитано 1284 людей. Можлива похибка не перевищує 2,3%.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!