Прес-секретар Кучми каже, що Гризлов ініціює “режим тиші”

27980 переглядів
24
Середа, 13 січня 2016, 18:35

Україна підтримує ініціативу представника Росії у тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Бориса Гризлова про оголошення режиму тиші, який повинен розпочатися негайно.

Про це за підсумками засідання тристоронньої контактної групи в Мінську повідомила Дарка Оліфер - прес-секретар Леоніда Кучми, який представляє на переговорах Україну.

За її словами, повне і беззастережне припинення вогню на Донбасі залишається найважливішою умовою повернення миру в Донецькіу і Луганську області.

"Українська сторона з великим жалем констатує: режим тиші, який повинен був встановитися на Донбасі під час святкування Різдва Христового і Нового року, так і не став реальністю", - написала Оліфер на своїй Facebook-сторінці.

"Україна наполягає: без припинення вогню неможливі ані проведення розмінування, ані нормальне вирішення політичних, гуманітарних та економічних питань. Саме тому Україна підтримує ініціативу представника Росії Бориса Гризлова про оголошення режиму тиші, який повинен розпочатися негайно", - додала вона.

За словами прес-секретаря Кучми, особливу увагу під час засідання було приділено питанню повернення українських громадян з полону.

"За ініціативою України всі сторони дійшли взаємної згоди найближчим часом звільнити більше 50 осіб з обох сторін, - в першу чергу, поранених, важко хворих і жінок", - повідомила Оліфер.

Крім того, згідно з домовленостями, міжнародні гуманітарні організації, зокрема, Міжнародний Комітет Червоного Хреста повинні бути допущені до ув'язнених, які перебувають у місцях позбавлення волі на непідконтрольній Україні частині Донбасу.

Також МКЧХ має бути допущений до українських громадян, які незаконно утримуються в окремих районах Донецької та Луганської областей.

"Представники окремих районів Донецької та Луганської областей неодноразово обіцяли це зробити, але поки не виконали своїх зобов'язань", - зазначила Оліфер.

"Продовжується пошук рішення в політичній підгрупі. Українська позиція незмінна: вибори на непідконтрольній Україні частині Донбасу повинні відбутися за українськими законами, стандартами ОБСЄ та за участі українських партій і ЗМІ", - додала вона.

Серед конкретних результатів першого в цьому році засідання Оліфер відзначила роботу економічної підгрупи.

"На Донбасі триває відновлення залізничної інфраструктури, а також систем електропостачання. Крім того, вдалося знайти механізм погашення заборгованості за воду перед українськими підприємствами в окремих районах Луганської області", - повідомила вона, додавши, що цей механізм знайдений відповідно до українського законодавства з урахуванням гарантій російської сторони про погашення заборгованості.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.104.185.---Gall13.01.2016 23:12
Adam Viter:

не то адам,не то м адам...

Не надо стремиться многое знать,нужно стремиться многое понимать.

Народов братских не бывает.
От Каина и до наших дней
Брат брата нагибает,
Принуждает и стреляет.
Миром правит интерес,
Где для слабых места нет.

Если за"Слава Украине"
Берут и убивают
Или руку за тату рубают-
Это не гражданская война.
Это война за независимость
Украинского народа.
IP: 92.112.213.---Adam Viter13.01.2016 22:08
Українцям набрид російський синдром "старшого брата", і доки Росія не визнає відкрито, що це вона влаштувала криваву бійню на Донбасі, їхнє "пробач" абсолютно нічого не варте. "Останнім часом часто чую з вуст росіян заклики до братання, до примирення. Бачу такі заклики в стрічці Фейсбуку. І від відповіді мене стримує хіба те, що в цій соцмережі я забанена. Може, й на краще. Бо хоч я людина інтелігентна - але я з Донбасу. І відповіла би їм виключно матом." Про це пише у своєму блозі Олена Степова, передають Патріоти України.
Ті думки і почуття, що збурюють в мені ці заклики, я спробувала висловити в вірші. Спробувала передати етичність моменту, коли братовбивця вже звично миє руки від крові, звично каже "пробач" - а душа того, кого звично вбивають, знову тягне свій хрест до неба. І свій, і братовбивці...
Це була моя спроба висловити те, про що кричить мій життєвий досвід: це - звичне братовбивство. Пробачимо - і вбивця знову не понесе покарання. Навіть висновків не зробить...
IP: 176.104.185.---Gall13.01.2016 21:22
Adam Viter:

Между прочим.

Все люди делятся на тир части;народ,который никогда не узнает правды
и руководители,которые знают правду,но она такая ужасная и далёкая
от действительности,что главная их забота,чтобы кроме них её больше никто
не знал.
И есть небольшое количество людей,которые пытаются узнать правду,но они
никогда не будут иметь полных доказательств.
Руководители старательно уничтожают все улики своей преступной деятельности...

О том,что в действительности происходит или будет происходить,ГОВОРИТЬ НЕЛЬЗЯ.
Лазарь Каганович
IP: 46.252.211.---Анатолій Дмитрук13.01.2016 21:20
В Кучми повна відсутність політичної моралі. Словом- це путінський сраколиз, деформований малоросійський хребет якого вирівняв би тільки процес у справі Гонгадзе.
Про що домовилися?..Що Кучма не буде стріляти в Гризлова, а Гризлов в Кучму?.. Той Гризлов, якого...розшукує Інтерпол?...ГАНЬБА...
Та куди важливіше - і безмірно гірше! - що цей не відповідаючий ВЖЕ ДВОМ РЕВОЛЮЦІЯМ політик одержав карт-бланш від ДІЮЧОГО ПРЕЗИДЕНТА. До речі сказати - ДІЮЧОГО проти інтересів України.
Міцніє невдоволення широких верств зрадливою політикою безвідповідальної тріади Порошенко-Яценюк-Гройсман, що поставили під удар завоювання Революції Гідності.
І в певний момент , при продовженні такої безхребетної руйнівної політики,яка на руку агресору і тішить кремлівських окупантів,своно вирветься назовні
IP: 92.113.222.---Антон Вагай13.01.2016 21:16
Gall:


Немного раньше Михаила Ефграфовича Салтыкова-Щедрина великий украинский поэт Тарас Григорьевич Шевченко в 1851 году, в стихотворении "Хохлы" сказал еще круче... :)))
Усі коментарі