Команда Саакашвілі прагнутиме увійти до Кабміну - Боровик

10241 перегляд
П'ятниця, 15 січня 2016, 01:23

2016-й стане роком політичної боротьби, під час якої хтось із команди Міхеїла Саакашвілі може увійти до складу Кабміну, щоб здобути важелі для здійснення реформ.

Про це виконуючий обов'язки голови Одеської облдержадміністрації Саша Боровик заявив у прямому ефірі однієї з одеських телекомпаній, повідомляє Укрінформ.

"Думаю, що нас чекає рік політичної боротьби. Хтось із нашої команди, судячи з усього, прагнутиме увійти до Кабміну, щоб друга частина команди залишалась в Одесі. І з'явились важелі (для реалізації. - ред.) змін, які потрібно провести як в Одеській області, так і у всій країні. Багато цих змін у такій централізованій державі як Україна неможливо провести без важелів впливу у Києві", - зазначив Боровик, якого днями призначили на посаду в. о. заступника голови ОДА.

Він припустив, що "на це піде дуже багато енергії, і це, скоріш за все, буде на шкоду області. В тому сенсі, що це відволікає".

Відповідаючи на запитання, чому пробуксовують реформи, Боровик пов'язав це з відсутністю "політичної волі на центральному рівні".

В.о. заступника голови ОДА також зауважив, що в межах реформування структур державного управління назріла потреба змінити оплату фахівців, взятих на роботу на основі конкурсного відбору.

"Чи може суспільство очікувати від чиновників результативної роботи, якщо їм платять менше від того, на що можна прожити?" - риторично запитав Боровик.

Крім того, додав він, важливо мати певний кредит довіри і підтримку з боку громадян.

"Якщо ви хочете бачити результат, про який певні політики кажуть, ви повинні їх підтримувати", - резюмував в.о. заступника голови одеської ОДА.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua