В УКРОПі скандал через заміщення Корбана - джерело

Понеділок, 25 січня 2016, 10:36

Геннадій Геннадій Корбан не надавав згоди на тимчасову передачу повноважень керівника політичної ради партії "УКРОП".

Про це повідомляють кілька джерел "Української правди" в партії УКРОП.

Так, перед засіданням Апеляційного суду Києва в понеділок Корбан провів переговори за участі мера Дніпропетровська Бориса Філатова, депутата Андрія Денисенка, Євгена Терехова, тимчасового лідера Дениса Борисенка, та адвокатів, де висловив таку позицію.

Зокрема джерела УП зазначають, що членів політради було введено в оману з боку Святослава Олійника та Ігоря Палиці.

У той же час після засідання суду Корбан заявив журналістам, що справді не надавав згоду про передачу своїх повноважень.

"Я не давав згоди на складення обов’язків голови політради… На сьогоднішній день я не писав ніяких заяв щодо відставки з поста голови політради. Можливо, були розмови про те, що технічно я сьогодні не можу виконувати функції голови політради, але в партії є досить органів які можуть виконувати ці функції", - зазначив він.

На думку Корбана, політрада повинна зібратися ще раз та уважно проаналізувати свої рішення.

"Я не хочу, щоб в когось склалася думка, що я узурпую владу в партії. У нас в партії всі рівні, розширена політрада може приймати різні рішення. Але я вважаю, що рішення повинні бути вивіреними, узгодженими з усіма членами політради", - зазначив лідер партії.

"Окрім того, коли обирається лідер партії, за нашою технологією, обирається той член партії, у кого найвищі рейтинги. Я думаю, що партія в змозі провести такий праймеріз", - додав він.

Наразі в політсилі обговорюють можливість про проведення політичної ради партії вже у вівторок.

Як повідомлялося, 23 січня Корбана змістили з посади голови політради партії "УКРОП".

Його місце тимчасово посів Денис Борисенко.

Джерела УП повідомляли, що такі зміни у партії були ініційовані олігархом, екс-главою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...