Путін зізнався, що симпатизує комуністам

7033 перегляди
Понеділок, 25 січня 2016, 22:44

Президент Росії Володимир Путін розповів, що йому, як і раніше, імпонують ідеї комунізму і він не викинув свій партквиток.

Про це він сказав в понеділок на першому Міжрегіональному форумі ОНФ.

"Ви знаєте, я так само як мільйони радянських громадян - 20 з гаком мільйонів - був членом компартії СРСР і не просто був членом компартії, а майже 20 років пропрацював в організації, яка називалася Комітет державної безпеки СРСР, а це організація - спадкоємиця НК, яку називали збройним загоном партії ", - заявив Путін.

Президент РФ нагадав, що якщо людина з будь-яких причин вибувала з лав компартії, то її негайно звільняли і з КДБ.

"Я не був таким, знаєте, членом партії за необхідності. Не можу сказати, що я був таким вже ідейним комуністом, але я, тим не менш, ставився до цього дуже дбайливо", - сказав Путін.

"На відміну від багатьох функціонерів, а я не був функціонером, з партійної точки зору я був рядовим членом, я не викидав партійний квиток, я не спалював його", - сказав президент, додавши, що "компартія Радянського Союзу розвалилася, а у мене квиток десь там лежить".

"Мені дуже подобалися і досі подобаються комуністичні та соціалістичні ідеї. Якщо ми подивимося кодекс будівника комунізму, який широко тиражувався в Радянському Союзі, то він дуже нагадує Біблію. Це не жарт, це такий витяг з Біблії насправді", - продовжив президент РФ.

За його словами, в цьому кодексі були зафіксовані дуже хороші ідеї: рівність, братерство, щастя.

"Але практичні втілення цих чудових ідей в нашій країні були далекі від того, що озвучували соціалісти-утопісти. Наша країна не була схожа на місто Сонця", - пояснив глава російської держави.

Він нагадав, що всі звинувачували царський режим у репресіях, проте з масових репресій і почалося будівництво радянської держави.

Раніше Путін розкритикував радянського "вождя" Володимира Леніна за результати діяльності та ідеї, які призвели до руйнування СРСР.

Interfax.ru

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua