Суд над російськими ГРУшниками перенесли на 10 лютого

Середа, 27 січня 2016, 11:32

Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи російських військовослужбовців Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова на 10.00 10 лютого в зв'язку з неявкою одного з адвокатів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На засіданні 27 січня суд зачитав клопотання адвоката Єрофеєва Оксани Соколовської про те, що вона не може брати участь у засіданні в зв'язку з викликом її на допит в прокуратуру в рамках іншого кримінального провадження.

На засіданні в середу суд мав розпочати вивчення доказів, наданих стороною захисту.

Як прогнозували у військовій прокуратурі, розгляд справи російських військовослужбовців Єрофеєва і Александрова може завершитися до кінця цієї зими.

Єрофеєва і Александрова затримали українські військові 16 травня 2015 року в районі міста Щастя Луганської області при спробі захопити стратегічний міст. Обидва були поранені. Затриманим зробили операції в головному клінічному госпіталі Міноборони у Києві.

19 травня українські слідчі оголосили російським військовослужбовцям про підозру в терористичній діяльності. 22 травня Шевченківський райсуд Києва обрав для них запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

У Міноборони РФ заявили, що на момент затримання Єрофеєв і Александров не були чинними російськими військовослужбовцями. Адвокати домагаються визнання їх військовополоненими, на яких поширюються положення Женевської конвенції.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!