Порошенко закликав нардепів підтримати зміни до Закону про заочне правосуддя

Четвер, 28 січня 2016, 01:50

Президент України Петро Порошенко закликав народних депутатів підтримати технічні зміни до Закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини", який був ухвалений у жовтні 2014 року.

Про це він заявив під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій і депутатських груп, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ті, хто втік до Російської Федерації - країни-агресора, з тих чи інших обставин не був включений до розшуку Інтерполу. Таким чином через ці технічні механізми отримали індульгенцію від справедливого покарання за скоєння злочину", - зазначив президент.

У зв'язку з цим Порошенко звернувся до присутніх на зустрічі і закликав підтримати запропоновані зміни для притягнення винних до відповідальності.

"Внесення змін технічних в Закон про заочне правосуддя дає можливість відновлення справедливості", - підкреслив він.

Він також зазначив, що зібрані слідчими органами і ррокуратурой докази повинні бути негайно передані до суду.

"Через прозорий механізм судового процесу злочинці, в тому числі винні за безневинні жертви на Майдані, мають бути притягнуті до відповідальності", - підкреслив Глава держави.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!