У Меджлісі сподіваються на постійні моніторингові групи з прав людини у Криму

Субота, 30 січня 2016, 16:22

Члени Меджлісу кримськотатарського народу та представники кримськотатарської громадськості сподіваються на постійну присутність на території Криму моніторингових груп з прав людини.

Про це йшлося під час зустрічі із Спеціальним представником Генсека Ради Європи з прав людини в Криму Жераром Штудманом, пише "15 минут".

Участь у зустрічі взяли 14 кримськотатарських громадських активістів:  члени Меджлісу, представники регіональних меджлісів, рідні політв'язнів і викрадених кримських татар, правозахисники.

Як повідомив  перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, учасники зустрічі "намагалися донести до членів делегації своє бачення ситуації з дотриманням прав людини, прав кримськотатарського народу в Криму, розповіли про конкретні порушення2. 

"Ми повністю поділяємо мету візиту представників Ради Європи до Криму і передали своє побажання домогтися постійної присутності на півострові моніторингових груп з прав людини ", - зазначив Джелял.

Як відомо, місія з прав людини в Криму розпочала роботу 25 січня. Мета місії  - отримання чіткої та повної інформації про ситуацію з правами людини.

Наприкінці лютого - початку березня місія підготує доповідь з рекомендаціями генерального секретаря Ради Європи.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!