Томенко розповів про "сірих кардиналів" БПП

Понеділок, 1 лютого 2016, 15:56

У фракції БПП є офіційний керівник Юрій Луценко та двоє неформальних лідерів, які вирішують "делікатні питання".

Про це в інтерв'ю "Українській правді" розповів депутат Микола Томенко.

За його словами, цими неформальними керівниками є заступник голови фракції Ігор Кононенко та Сергій Березенко.

"Керівництво фракції здійснюється двома способами: політичне керівництво здійснює керівник фракції Юрій Луценко, а за так звані "делікатні" речі (кадрові, лобістські, фінансові) несуть відповідальність Кононенко і Березенко, що, до речі, і дало мені підстави казати про перетворення фракції Блоку Петра Порошенка на фракцію Порошенка-Черновецького", - заявив Томенко.

Він розповів, що "завдання Кононенка та Березенка забезпечити голосування інших фракцій".

"Вожді" для пошуку 226 голосів займаються лобізмом фактично в інтересах колишніх членів Партії регіонів з інших фракцій. Тобто депутатам з інших груп та фракцій легше пролобіювати своє питання, ніж деяким депутатам БПП. І ця історія одна з причин конфліктів у фракції БПП", - вважає Томенко.

Крім того Томенко пояснив, яку роль у фракції БПП відіграє приятель Кононенка Олександр Грановський.

"Я так розумію, що він важливий помічник Кононенка у вирішенні складних і "делікатних" завдань. Тобто як фахівець у юридичних чи економічних хитросплетіннях допомагає Кононенку вирішувати складні завдання у якихось економічних чи лобістських питаннях", - сказав Томенко.

За його словами, Березенко "відповідальний за так звані організаційні питання, які пов’язані з партійною, виборчою та поствиборчою роботою".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування