Порошенко написав листи Яценюку, Шокіну і Ситнику

П'ятниця, 12 лютого 2016, 13:53

Президент Петро Порошенко закликав прем’єр-міністра, генерального прокурора та директора Національного антикорупційного бюро не зволікати в питаннях боротьби з корупцією.

З відповідним закликом він звернувся в листі на адресу Яценюка, Шокіна і Ситника, інформує прес-служба глави держави у п'ятницю.

Зазначається, що Порошенко наголосив на неприпустимості випадків неефективних дій у запобіганні корупції і необхідності притягнення до відповідальності виявлених корупціонерів.

У листі, зокрема, йдеться про те, що керівники високого рівня – голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та заступник директора Департаменту державної експертизи Державної служби експертного контролю Сергій Головатий – були затримані співробітниками Служби безпеки України і Генеральної прокуратури на отриманні хабарів.

Було викрито причетність до корупційних дій голови Державної служби експертного контролю Юрія Терещенка — в ході проведення обшуку за його місцем проживання виявлено частину грошових коштів, які було передано напередодні Головатому у якості хабара.

Однак затримані чиновники, відповідно до судових рішень, вийшли на волю та поновлюються на посадах.

"Вважаю неприйнятною бездіяльність правоохоронних органів і керівництва уряду. Чиновники, щодо яких є обґрунтовані підозри у здійсненні корупційних злочинів, мають звільнятися з посад або, щонайменше, бути відсторонені від виконання посадових обов’язків на час проведення слідства і суду. Чекаю ефективної та результативної реакції на вказані факти", - йдеться у листі президента.

Українська правдаpowered by lun.ua