Роскомнадзор повідомив про "обмеження доступу" до УП

Субота, 13 лютого 2016, 22:56

Роскомнагляд надіслав повідомлення "Українській правді" про обмеження доступу до інформаційного ресурсу на підставі вимоги Генпрокуратури РФ через новину про главу Меджлісу кримських татар Рефата Чубарова. 

У повідомленні від 13 лютого вказано, що доступ до ресурсу обмежується "в інформаційно-телекомунікаційних мережах, в тому числі мережі "Інтернет", на підставі вимоги Генпрокуратури РФ від 30.09.2015" через повідомлення, яке "містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку". 

Згідно з повідомленням, протягом доби "провайдер хостингу ... зобов'язаний проінформувати про це обслуговується власника інформаційного ресурсу і повідомити його про необхідність негайно видалити інформацію".

9 лютого Роскомнагляд прислав "Українській правді" попередження через новину про Чубарова, посилаючись на вимогу Генпрокуратури РФ і вимагав, щоб новина була негайно видалена як така, що начебто містить заклики до масових заворушень та екстремізму.

У новині від 1 квітня 2015 року Чубаров прогнозував розвиток українсько-російських стосунків та висловив переконання, що Україні варто готуватися до відкритого конфлікту з РФ.

Як відомо, у Росії діють закони, за якими за два подібних "порушення" доступ до інформаційних ресурсів  може бути повністю заблоковано. 

powered by lun.ua