Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк – "Самопомочі": Можу тільки вам поспівчувати

Четвер, 18 лютого 2016, 13:46

Прем'єр Арсеній Яценюк має намір провести консультації з президентом, керівниками фракцій БПП і Радикальної партії у зв'язку з ситуацією, що склалася навколо уряду і коаліції.

Про це він заявив під час вступного слова на засіданні уряду.

"Щойно я отримав інформацію, що одна з фракцій вийшла з коаліції. Я можу тільки поспівчувати їм. Треба вміти нести політичну відповідальність", - заявив він.

"Я проведу сьогодні консультації з радикальною партією, ще раз поговорю з президентом, з керівником його фракції його фракцією. Треба прибрати емоції. Вони ні до чого. І рухатись далі", - сказав він.

"Зараз найважливіше для мене як для прем'єра і кабінету, не дивлячись на все, що було наговорено в парламенті під час звіту уряду. Не просто як прем'єр, як людина – я їх вибачаю. І звертаюсь до президента, його фракції, і до всіх здорових і демократичних сил -  перегорнули сторінку. Ми не маєм права допустити жахливого сценарію розпаду країни і повторювати помилки 2005 року", - зазначив Яценюк.

Він також зазначив, що готовий простягнути демократичним силам руку.

"Зараз ситуація складніша (ніж у 2005р – УП. ). Всі повинні взятись за руки, забути про минулі образи, взяти на себе всю відповідальність за долю країни і далі йти, йти, йти вперед. Іншого варіанту немає", - сказав він.

"Моя рука простягнута президенту Порошенку і його фракції. Не тільки моя, а і всієї фракцією НФ, яка разом з президентською фракцією є основою змін в країні", - заявив Яценюк.

Він наголосив, що визнає свої помилки. "Скажіть, як зробити краще. Я не чув жодної пропозиції під час розгляду питання про відставку уряду, яка не відбулась", - зазначив він.

Яценюк додав, що основною метою тих, хто намагається "розвалити коаліцію" – це дострокові вибори.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: