Фракція Ляшка юридично ще в коаліції

П'ятниця, 19 лютого 2016, 12:27
gazeta-2000

Юридично фракція Радикальної партії досі перебуває у складі парламентської коаліції.

Про це заявив перший заступник голови регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник журналістам у кулуарах, повідомляє "Укрінформ".

"Фракція Радикальної партії України зробила заяву про вихід із коаліції, тим не менше оголошення про це головуючим на засіданні не відбулося. Таким чином, юридично-формально стверджувати про те, що фракція "Радикальної партії" Ляшка не перебуває в складі коаліції, підстав немає", - сказав він.

У свою чергу, речник голови парламенту Дмитро Столярчук у коментарі "Українській правді" висловив сумнів, що є заяви про вихід із коаліції підсипали всі депутати фракції Олега Ляшка і що коаліція офіційно розпалася. Але офіційну відповідь пообіцяв надати згодом.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко поки на дзвінки "Української правди" не відповідає, як і депутати його фракції.

Як відомо, офіційно вже вийшли з коаліції фракції "Батьківщина" і "Самопоміч". Раніше про вихід із коаліції заявляла "Радикальна партія".

Відповідно до ст. 83 Конституції України, коаліція депутатських фракцій має налічувати більшість народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

Раніше до коаліції входили п’ять фракцій: "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Радикальна партія", "Батьківщина" і "Самопоміч", які сумарно налічували 283 нардепи.powered by lun.ua
Усі новини...