Порошенко: відповідальність за вихід з кризи лежить на Раді

Понеділок, 22 лютого 2016, 14:19

Президент Петро Порошенко покладає відповідальність за вирішення нинішньої політичної кризи, яка призвела до урядової, на Верховну Раду.

Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів у Вінниці в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю, що парламент повинен нарешті взяти на себе відповідальність і не займати контроверсійну позицію, відповідальність для того, щоб спільно, не перекладаючи її ні на кого, напрацювати вихід з об'єктивної кризи", – сказав він.

Президент вважає, що проблема "не в коаліції чи опозиції".

"На сьогоднішній день необхідно пройти перезавантаження влади. Це те, чого хоче народ. І уряд чітко заявив, що розуміє необхідність", – сказав Порошенко.

Він додав, що категорично проти дострокових парламентських виборів.

"При цьому не треба посипати голову попелом і здійснювати кроки, які приведуть до хаосу, або дезінтеграції держави. У своєму зверненні я чітко наголосив: я проти дострокових парламентських виборів. Народ усе, що міг, зробив – і продемонстрував волю, і проголосував, і вибрав тих, хто сформував проєвропейські сили в парламенті. І яскравим підтвердженням цього є голосування за "безвізові" закони в парламенті", – заявив Порошенко.

Як відомо, раніше Порошенко закликав Яценюка піти у відставку, однак той відмовився. Рада також не підтримала відставку уряду. Після цього "Батьківщина" і "Самопоміч" заявили про вихід з коаліції.

Пізніше стало відомо, що все, що відбулося, було результатом політичних домовленостей між Порошенком, Яценюком і лідерами політсил парламенту.powered by lun.ua
Усі новини...