Джерела повідомляють, що Яценюк піде у відставку. Його речниця спростовує

П'ятниця, 26 лютого 2016, 21:25

Суперечлива інформація про можливу відставку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з’явилася у п’ятницю ввечері.

Дані про те, що керівник Кабміну погодився піти у відставку, "Українській правді" підтвердило три джерела в уряді та коаліції. Водночас інші співрозмовники в оточенні президента та прем’єра цю інформацію спростували.

Зокрема, спростування надійшло від прес-секретаря голови уряду Ольги Лаппо, а також речника президента Святослава Цеголка.

Глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак заявив "Українській правді", що не буде коментувати цю інформацію, бо перебуває у відрядженні. "Але я думаю, що це фейк", - сказав Бурбак.

Один зі співрозмовників, який підтверджує повідомлення про відставку Яценюка, каже, що таке рішення нібито було озвучене на засіданні так званої "стратегічної сімки", яке відбулося в п’ятницю вдень в Адміністрації президента.

Згідно з анонімно наданою інформацією, Яценюк може подати у відставку на позачерговому засіданні ВР. У той же час майбутнім технічним  прем’єром нібито пропонують  стати Наталії Яресько.

Як відомо, "стратегічною сімкою" називають групу найближчого оточення президента та прем'єра, яка останнім часом вирішує головні питання у країні.

До неї входять самі президент і прем'єр, голова АП Борис Ложкін, спікер парламенту Володимир Гройсман, голова РНБО Олександр Турчинов, голова фракції БПП Юрій Луценко та голова МВС Арсен Аваков.

Кілька осіб, які входять до "стратегічної сімки", в коментарі "Українській правді" спростували інформацію про відставку Яценюка.

Українська правдаpowered by lun.ua