Стало відомо ім'я "смотрящего", якого Турчинов нав'язував Абромавичусу

Середа, 3 лютого 2016, 15:35
Стало відомо ім'я смотрящего, якого Турчинов нав'язував Абромавичусу

Секретар РНБО Олександр Турчинов добивався призначення заступником міністра економіки колишнього заступника голови "Укроборонпрому" Сергія Пінькаса.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат від БПП Сергій Лещенко.

"Відставку Айвараса Абромавичуса наблизила вимога призначити заступником міністра економіки статус неформального "смотрящего" якогось Сергія Пінькаса. До недавніх пір Пінькас працював заступником глави "Укроборонпрому", ключового державного активу в сфері впливу адміністрації президента. Лобістом призначення Пінькаса називають Турчинова.", – повідомив він.

Раніше Лещенко заявляв що Пынькаса лобіював заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко.

Последней каплей для Айвараса Абромавичуса стало требование назначить замом министра экономики в статусе неформального "...

Posted by Сергій Лещенко on Wednesday, February 3, 2016

Як відомо, оголошуючи у середу про рішення піти у відставку, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що два дні тому цей кандидат два дні тому приніс повний пакет документів і оголосив себе новим заступником з команди Кононенка. Також кандидат, за словами Абромавичуса, запевнив, що його кандидатура погоджена "нагорі".

Ім'я цього кандидата Абромавичус не назвав, але додав, що той мав курувати "Нафтогаз" та інші державні підприємства.

"Після цього мені надійшов дзвінок з Адміністрації президента з рекомендацією взяти цю людину, а також ще одного на посаду заступника міністра оборони. На що я відповів: "я частиною цього дерибану не буду". І попросив, щоб мене звільнили від посади", – заявив міністр.

Кононенко заперечує ці звинувачення.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування