Лист Порошенка Савченко виявився підробкою

Четвер, 10 березня 2016, 14:20

Президент Петро Порошенко не писав Надії Савченко листа із пропозицією посади в оновленому уряді.

Про це повідомив прес-секретар Порошенка Cвятослав Цеголко, передає Інтерфакс-Україна.

"Президент передавав слова підтримки Н.Савченко через її сестру Віру і маму. Ніяких листів він не направляв", - повідомив Цеголко у Стамбулі в четвер вдень.

Як відомо, лист опублікував на своїй сторінці в Twitter адвокат Савченко Марк Фейгін. Однак згодом він його видалив. 

Тепер Фейгін перепросив та заявив про дискредитацію з боку Кремля.

"Я прошу вибачення всім, хто читав зазначений лист. Ми є об'єктом оперативної розробки і мало що цьому можна протиставити", -  написав Фейгін у twitter.

Раніше адвокат Марк Фейгін опублікував лист нібито президента Петра Порошенка, у якому той запропонував Надії Савченко посаду в оновленому уряді.

 
Фейгін опублікував нібито лист Порошенка, але згодом його видалив
Скріншот видаленого твіту

Фейгін заявляє, що він та генконсульство України в РФ стали об’єктом спецоперації. Водночас він не уточнює, хто ж саме передав йому лист.

Зауважимо, що Фейгін також писав у Twitter про "подробиці", яких не було в листі. "У листі Петра Порошенка йдеться про пост в уряді для Савченко. Це пост міністра в силовому блоці. Упевнений, це допоможе звільненню", - написав адвокат в Твіттері, але згодом цей твіт також видалив. 

Водночас сестра Савченко Віра повідомила, що Надія після вироку знову поновить сухе голодування. "Після вироку знову поновить суху голодовку. Таке її рішення", - написала Віра Савченко на своїй сторінці в Facebook.

Лікарів не пускають до Наді. Я з мамою теж чекаємо. Дозволу на побачення не має...

Posted by Vira Savchenko on Thursday, March 10, 2016

За словами Віри, зараз Савченко питиме воду і коктейль для після прооперованих пацієнтів "Нутрісон", до неї не пускають лікарів та маму з сестрою. 

Українська правдаpowered by lun.ua