Джерела: у Яресько поменшало шансів очолити Кабмін

Субота, 12 березня 2016, 18:27

Міністр фінансів Наталія Яресько має невеликі шанси очолити Кабінет міністрів.

Про це повідомляють джерела "Української правди".

За їхніми словами, переговори з цього приводу продовжуються, однак схоже, що у прем'єрському кріслі поки залишатиметься Арсеній Яценюк.

"Вона (Яресько) виставила умови, що з парламентом не працює, але гарантовано отримує повну підтримку урядових законопроектів. Мало хто буде брати на себе відповідальність за непопулярні закони під МВФ", – заявив один із співрозмовників.

Тим часом незначні шанси очолити уряд також у спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана – через можливу монополію влади з боку президентської команди, проти чого виступає Захід.

"Інша історія – Гройсман. Тут проблеми з Заходом, тому що це фактичне продовження Порошенка. Якщо він займе крісло, то "Народний фронт" отримає спікерство – скоріш за все Парубій", – пояснив один із високопоставлених нардепів.

"Може виникнути хтось третій, на кшталт того ж Клімкіна. Технократ, але знов таки підконтрольний Петру Олексійовичу", – додав він.

Тим часом інший депутат розповів, що станом на вечір п'ятниці ніяких домовленостей щодо прем'єра не досягнуто.

"Яценюк тримається за крісло. Порошенко тримається за мрію його скинути", – резюмував він.

Окрім того наразі немає результатів щодо формування нової коаліції. За словами депутатів з партії Ляшка, перемовини все ще продовжуються.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News