ЗМІ: У справі Блаттера-Платіні є нові підозри в корупції

Неділя, 13 березня 2016, 06:07

У справі колишнього президента ФІФА Йозефа Блаттера та відлученого від футболу президента УЄФА Мішеля Платіні може фігурувати ще одна мільйонна сума, щодо якої виникають питання.

Про це пише dw.com.

Розслідування корупційних діянь екс-голови Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) Йозефа Блаттера може отримати новий розвиток. Водночас посилюються й підозри в корупції й проти відстороненого від футболу президента Європейської футбольної асоціації (УЄФА) Мішеля Платіні.

За даними журналістів німецького видання Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung (FAS), швейцарська прокуратура розслідує історію ще однієї багатомільйонної суми, яку отримав Платіні від ФІФА під час президентства Блаттера.

Офіційно сума декларувалася як видатки на офіс Платіні в Парижі. За даними видання, ймовірно, що саме через ці нові підозри у корупційних махінаціях відбулися нещодавні обшуки у приміщеннях Федерації футболу Франції. Якщо виявиться, що такого офісу Платіні в Парижі не було, то це розглядатиметься як нецільове витрачання коштів та навіть корупція, зазначає видання.

До цього моменту офіційно відомо лише про розслідування прокуратурою Швейцарії випадку виплати двох мільйонів швейцарських франків (близько 1,8 мільйона доларів), які Блаттер переказав у 2011 році голові УЄФА Мішелю Платіні в рамках усної угоди.

Обидва функціонери відкидають звинувачення в корупції.

Нагадаємо, ФІФА відсторонила від футболу Блаттера та Платіні на вісім років, пізніше термін скоротили до шести. На посаді голови ФІФА 79-річного Блаттера у лютому 2016 року замінив Джанні Інфантіно.powered by lun.ua
Усі новини...