Керрі: РФ має обирати між санкціями Заходу та виконанням "Мінська"

Неділя, 13 березня 2016, 18:58

Глава Держдепу США Джон Керрі заявив, що Росія може обирати між збереженням санкцій Заходу проти неї або ж виконанням мінських домовленостей.

Як повідомляє Німецька хвиля з посиланням Reuters, про це Керрі заявив 13 березня на переговорах у Парижі за участі міністрів закордонних справ США, Франції, Великобританії, Німеччини та Італії. 

"Росії варто обрати між подальшою дією санкцій, які мають нищівний вплив на її економіку, або виконанням у повному обсязі мінських домовленостей", - зазначив Керрі. 

У свою чергу в інтерв'ю голова МЗС Росії Сергій Лаврова висловив сподівання на компроміс із Вашингтоном стосовно ситуації в Україні.

При цьому Лавров закидає США "вирішальний вплив на позицію Києва".

"Сподіваюся, що американці розуміють необхідність шукати тут якісь компромісні шляхи, які дозволять повністю виконати мінські домовленості", - заявив Лавров і додав, що РФ "абсолютно не потрібна криза в Україні".

Як повідомляє Укрінформ, 13 березня участь у неофіційних консультаціях у Парижі також взяла Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні, переговори стосувалися ситуації на сході України, у Сирії, Лівії та Ємені, а також шляхів розв'язання палестино-ізраїльського конфлікту. 

Зустріч, яку планували завершити упродовж двох годин, тривала понад три. powered by lun.ua