У кабінеті військового прокурора вимірюють радіаційний фон

Понеділок, 14 березня 2016, 11:06

У кабінеті головного військового прокурора Анатолія Матіоса вимірюють радіаційний фон, а сам він не розлучається з табельною зброєю.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Сегодня", оприлюдненому в понеділок.

Такі виняткові заходи безпеки Матіос пояснює "практично військовим становищем", в якому знаходиться Україна.

"Коли обпікся раз на молоці, дмухаєш потім і на холодну воду. Погрози були і є", - пояснює прокурор той факт, що в його кабінеті вимірюють радіаційний фон.

За словами Матіоса, його рідні "вкрай негативно" сприймають такі заходи безпеки.

"Але цей захід вимушений, продиктований безпекою моїх близьких - мами і дружини", - сказав прокурор.

На питання, чи носить він табельну зброю, Матіос зазначив:

"Постійно. Регулярно буваю в тирі... Наші співробітники теж регулярно тренуються, виїжджають на стрільбища. Живемо фактично в стані війни - значить, повинні володіти різними видами зброї".

Коментуючи той факт, що після заяви Віктора Шокіна про відхід серед його наступників згадують і його фіамілію, Матіос сказав:

"Знаєте, я офіцер. У моїй біографії посад було чимало. І нинішня не є бухтою спокою. Нової роботи не прошу. Але генпрокурор у нас є - його прізвище Шокін".

Про відносини з генпрокурором Матіос повідав наступне:

"Він мій безпосередній керівник. Завжди говоримо один одному те, що думаємо, а не те, що хотіли б чути. Інтриг, брехні, фальші між нами не було і немає. Сьогодні Шокіна найбільше критикують ті, хто вчора хвалив і захоплювався ним. Але це вже політика. Мабуть, на цій посаді її не уникнути. Віктор Миколайович завжди був готовий до таких пертурбацій. Достойно готовий. За що його теж глибоко поважаю...".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!