Сурков фігурує у справі про створення "ДНР" - СБУ

Понеділок, 14 березня 2016, 14:14

Помічник російського президента Владислав Сурков проходить у справі про створення так званої "Донецької народної республіки", яку розслідує Служба безпеки України.

Про це йдеться у відповіді СБУ на депутатський запит Дмитра Тимчука, яку нардеп оприлюднив у Facebook.

Служба безпеки перевіряє дані про причетність Суркова до створення "ДНР", яка визнана в Україні терористичною організацією.

Сурков фігурує у справі про створення
Сурков фігурує у справі про створення "ДНР"
Тимчук

Справа ведеться за ч.1 ст 109, ч.2 ст.110 і ч.1 ст 258-3 Кримінального кодексу України – про створення терористичної організації, діяльність якої спрямована на зміну конституційного ладу, захоплення державної влади, зміну меж території й державного кордону України.

Тимчук зазначає: "Про роль помічника Путіна В.Суркова у розв'язанні кривавої бойні на Донбасі загальновідомо. Торік у Кремлі його формально відсторонили від "кураторства" терористичних організацій на Донбасі й навіть прикрили деякі керовані ним фонди "допомоги ополченцям".

"Однак віднедавна цей поплічник терористів знову опинився на коні, і знову "кермує" окупованими районами від імені Путіна. І весь цей час залишалося відкритим питання: Україна дасть, нарешті, правову оцінку злочинній діяльності Суркова?", - заявляє депутат.

Тимчук переконаний, що провину Суркова доведуть – і він разом із президентом РФ Володимиром Путіним і його командою "понесе заслужене покарання".powered by lun.ua
Усі новини...