Садовий проти дострокових виборів і повернення "Самопомочі" в коаліцію

Понеділок, 14 березня 2016, 14:52

Лідер партії "Самопоміч", мер Львова Андрій Садовий виступає проти дострокових виборів у Раду і повернення "Самопомочі" в коаліцію.

Про це він сказав журналістам перед зустріччю з главою держави в понеділок у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Обговоримо теми, які він буде піднімати. Це те, що він сьогодні хоче нам сказати, і ми уважно послухаємо", - сказав Садовий.

Відповідаючи на запитання з приводу можливості повернення фракції "Самопоміч" у коаліцію, Садовий сказав:

"А як можна повернутися в минуле? Таких технологій не існує, хіба машина часу, але у нас немає такого інструменту".

Політик вважає, що зараз у Верховній Раді існує коаліція, куди входить "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт" і колишні депутати Партії регіонів, представники "Опозиційного блоку".

"Вони між собою нормально і якісно працюють, і вони завжди відповідально голосують за всі закони, просто я не розумію, чому вони бояться і соромляться це озвучити. Вони б це озвучили, нормально працювали, вибрали б між собою прем'єра", - сказав Садовий.

Він також висловився проти проведення дострокових парламентських виборів в Україні.

"Я вважаю, для того, щоб сьогодні погасити існуючу напругу, провоковану ідеями дострокових виборів - а я вважаю, що ці вибори будуть на шкоду країні, їх не потрібно проводити - потрібно виконати волю людей, яка була озвучена на Революції гідності: щоб у нас був закон про вибори, про відкриті списки, про пропорційну виборчу систему", - сказав Садовий.powered by lun.ua