Бойовики зранку стріляли біля Авдіївки, є загроза екології - штаб

Вівторок, 15 березня 2016, 10:24

15 березня після 6-ї ранку поблизу Авдіївки бойовики знову здійснили збройну провокацію.

Про це заявляє прес-центр штабу АТО.

"Російські окупаційні війська відкрили вогонь з протитанкового гранатомету в бік території позицій ЗСУ та Донецької фільтрувальної станції. Ці дії є грубим і цинічним порушенням Комплексу заходів по виконанню Мінських домовленостей", - заявляють у штабі.

За твердженням штабу АТО, "обстріли та збройні провокації з боку бойовиків НЗФ позицій сил АТО у цьому районі Авдіївка – Ясинувата становлять загрозу знищення Донецької фільтрувальної станції, що може спричинити екологічну та гуманітарну катастрофу у регіоні".

"Днями українська сторона виступила з ініціативою щодо можливих шляхів деескалації ситуації у цьому регіоні. Проте вдалося досягнути домовленості щодо спільного введення режиму повного припинення вогню у напрямку Ясинувата-Авдіївка", - сказано в повідомленні.

"Доводиться констатувати, що усна згода бойовиків НЗФ щодо введення повного режиму припинення вогню у цьому районі виявилися пустою обіцянкою. НЗФ як бачимо здійснюють цілеспрямований обстріл та руйнування інфраструктурних та промислових об’єктів, що й надалі, на жаль призводить до жертв серед мирного населення", - додає штаб.

Засуджуючи усі прояви такого роду, українська сторона виступає за "повне та безумовне виконання Мінських домовленостей й закликає РФ та ОБСЄ використати усі наявні можливості задля досягнення цієї мети".

"Конкретні дії та чітке виконання рішень, а не показові кроки та пусті заяви, мають стати запорукою мирного врегулювання на виконання Мінських домовленостей", - заявляє штаб.powered by lun.ua