Луценко: "Самопомочі" варто змінити гасло на "здрастуй, кролик, третій рік"

Вівторок, 15 березня 2016, 11:03

Заявою про відмову вступати в нову коаліцію фракція "Самопоміч" поховала ідею створення технократичного уряду.

Таку думку висловив керівник фракції БПП Юрій Луценко, виступаючи з парламентської трибуни на засіданні у вівторок.

Він наголосив, що причина, через яку його політсила вимагає відставки уряду Арсенія Яценюка - не особистий конфлікт, а відсутність ефективних реформ у країні:

"Проблема української кризи, це не проблема особистостей… Українська урядова криза - це проблема відсутності реформ і угоди з олігархами… Ще раз кажу, в нас немає особистого пртистояння з прем'єр-міністром чи з будь-ким із міністрів".

"Уряд не справляється із ключовими завданнями оздоровлення країни. Шанс на реалізацію нової політики міг дати технократичний уряд, створений без партійних торгів і олігархів", - зазначив Луценко.

"Але ця ідея, яку підтримує суспільство, вчора фактично була похоронена заявою "Самопомочі" про те, що вона не вступить у будь-яку нову коаліцію... Думаю, що своє гасло "візьми і зроби "після відмови Садового бути прем'єром і відмови фракції вступати в будь-яку нову коаліцію слід поміняти на "здраствуй, кролік, третій год", - додав політик.

У свою чергу представник фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв, який узяв слово після Луценка, зазначив наступне:

"І президент України і партнери по коаліції, на жаль, не раз обманювали всіх нас впродовж останніх півроку…".

За його словами, до розгляду будь-яких пропозицій "Самопоміч" чекає наступних рішень: призначення незалежного генпрокурора, призначення нового складу Центральної виборчої комісії, і ухвалення нового закону про вибори.

Валентина Романенко, УПpowered by lun.ua