Луценко: Раду щодо відставки Яценюка можуть скликати наступного тижня

Середа, 16 березня 2016, 16:52

Наступного тижня парламент може зібратися на позачергове засідання з приводу відставки Кабінету міністрів на чолі з прем'єром Арсенієм Яценюком.

Про це повідомив голова фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко, передає Інтерфакс-Україна.

"Відставки Яценюка не було (16 лютого – ред), тому що кілька десятків людей з різних фракцій, в тому числі з нашої, бояться турбулентності між зняттям і не призначенням", - сказав політик журналістам у середу.

Луценко зазначив, що для того, щоб з'явилися голоси для відставки Кабміну на чолі з прем'єр-міністром, повинен бути його наступник зі складом уряду і програмою.

"Цей процес не займає одну ніч... Я думаю, що ця робота може зайняти всю наступну тиждень. А якщо піде краще – ми можемо під це зібрати позачергове засідання на наступному тижні. Все залежить від консультацій з партіями", - сказав Луценко.

За його словами, є, щонайменше, три серйозні кандидатури на посаду прем'єра. При цьому Луценко відмовився називати будь-які прізвища.

"Зараз йде розмова між різними фракціями коаліції, включаючи "Народний фронт", з тим, щоб в рамках старої європейської коаліції висунути наступного прем'єра з наступним урядом або бажано наступною програмою, або підкоригованим планом дій", - сказав він.

Згідно з календарним планом Верховної Ради, народні депутати наступного тижня, з 21 березня, працюють з виборцями.

Раніше джерело УП на Банковій повідомляло, що питання відставки прем'єра Арсенія Яценюка можуть розглянути на позачерговому засіданні Верховної Ради наступного тижня.powered by lun.ua