Саакашвілі розцінив як напад інцидент з Боровиком

Середа, 16 березня 2016, 22:12

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі розцінив як напад на депутата Сашу Боровика насильне видалення його з сесійної зали Одеської міськради.

Про це він заявив у середу на брифінгу.

"Сьогодні у стінах міськради стався напад на Боровика... Він виступав і говорив те, про що кажуть одесити. Зокрема, що в місті жахлива інфраструктура, що гроші розкрадаються, що владу в місті захопили просто шахраї, злодюги, бандитська камарилья, які присвоюють проекти, гроші", - зазначив Саакашвілі.

За словами голови ОДА, компанію "Євротермінал" в порту нібито "тримає бандит з 90-х, убивця Ангерт".

"Ці люди захопили також "Привоз" та інші місця. І коли про це говорить депутат, за якого проголосували 30% одеситів - його усувають з трибуни. Думаю, що ми очистимо це місто від бандитів і уркаганів", - сказав очільник області.

Це той випадок, коли мер поводиться як пахан, а його підручна міськрада як звичайні бандити. Вони викинули із зали людину, що сказала правду, про яку знають усі одесити, щоб продовжити міжсобойчик і договірняк. Я їх запевняю, ненадовго.—Это тот случай, когда мэр ведет себя как пахан, а его подручный горсовет как обычные бандиты. Они вышвырнули из зала человека, который сказал правду, о которой знают все одесситы, чтобы продолжить междусобойчик и договорняк. Я их уверяю, ненадолго.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 16 березень 2016 р.

Як відомо, заступника одеського губернатора Сашу Боровика, який в середу прийшов у міськраду Одеси як міський депутат, винесли із зали засідань.

Укрінформ

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування