Росія формує черговий "гумконвой" для Донбасу

Понеділок, 21 березня 2016, 05:06

МНС Росії розпочало формування 50-ї автоколони нібито з гуманітарною допомогою для Донбасу.

Про це повідомили в прес-службі МНС Росії, передає ТАСС.

"О 05:00 мск з Ногінського рятувального центру в Підмосков'ї в Ростовську область вирушили вантажні автомобілі, які увійдуть до складу чергової, 50-ї за рахунком, автомобільної колони з гуманітарною допомогою для жителів Донецької і Луганської областей", - йдеться в повідомленні.

"У Донському рятувальному центрі МНС Росії до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів", - сказав представник відомства.

Формування колони завершиться в Донському рятувальному центрі 23 березня.

Стверджується, що 50-та колона МНС Росії відправиться на Донбас 24 березня і доставить більше 1,1 тис. тонн вантажів.

В МНС РФ запевняють, що везуть продукти харчування: консерви, борошно, цукор, крупи, макаронні вироби, каші, масло, пюре, соки. Також, згідно з повідомленням, колона доставить насіння сільськогосподарських культур для весняної посівної кампанії та художню і навчальну літературу для студентів і школярів.

Згідно з даними української розвідки, 2 вантажівки з попереднього путінського "гумконвоя", який вторгся в Україну 18 лютого, доставили в Донецьк боєприпаси і стрілецьку зброю.

За інформацією Держприкордонслужби України, вантажівки були заповнені на третину, також в автомобілях були прострочені консерви і книги невідомого змісту.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!