Сенцова тримають у Якутії – активісти

Вівторок, 22 березня 2016, 10:00

Український режисер Олег Сєнцов, незаконно засуджений в Росії і етапований з Челябінська більше ніж два тижні тому, прибув до Якутська 17 березня.

Про це член Громадської наглядової комісії Челябінської області РФ Тетяна Щур розповіла кореспонденту "Укрінформу".

"Напередодні ми розсилали звернення до громадських діячів і правозахисників Сибіру й Уралу з проханням допомогти в пошуку Олег Сєнцова, етапованого з Челябінська ще в ніч з 6-го на 7 березня", - зазначила вона.

"І ось за відомостями від якутського журналіста Михайла Романова, отриманих о 5:50 ранку за Москвою, Олег Сєнцов прибув до Якутська 17 березня. Утримується в СІЗО-1 Якутська за адресою: м. Якутськ, мікрорайон Марха, вул. Якова Петерса", - повідомила Щур.

Як відомо, російська влада звинуватила кримчан Олега Сєнцова і Олександра Кольченка в причетності до терактів в Криму. За сфабрикованим обвинуваченням Сєнцова засудили до 20 років ув’язнення, Кольченка – до 10 років у колонії суворого режиму.

Російська правозахисна організація "Меморіал" оголосила Сенцова, Кольченка і затриманого разом із ними Геннадія Афанасьєва політичними в’язнями.powered by lun.ua