Прикордонники посилили заходи безпеки через загрозу тероризму

Четвер, 24 березня 2016, 13:53

Держприкордонслужба вживає додаткові заходи безпеки у зв'язку з підвищенням рівня терористичної загрози. Особливо ретельно перевіряються ті, хто прибувають з країн терористичного ризику.

Про це в четвер на брифінгу повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, передає ЛІГА.net.

"У зв'язку з підвищенням рівня терористичної загрози Державна прикордонна служба України вживає додаткові заходи безпеки. Зокрема, прикордонники ініціювали проведення міжвідомчих нарад з представниками інших правоохоронних структур і контрольних органів для уточнення взаємодії у разі виникнення нестандартних ситуацій на державному кордоні", – сказав він.

Слободян уточнив, що мова йде, насамперед, про країни, де поширені радикальні ісламські течії.

"Що стосується громадян Росії, то ця категорія і так знаходиться в полі нашої підвищеної уваги з лютого 2014 року", – додав він.

Для реагування на нестандартні ситуації і можливі прояви терористичної загрози проводяться тренування мобільних прикордонних підрозділів, збільшено кількість прикордонних загонів, що здійснюють контроль в пунктах пропуску, так і за їх межами.

Активізовано використання службових собак, навчених знаходити зброю і вибухівку. Йде постійний обмін інформацією з колегами з країн ЄС.

Слободян зазначив, що зміцнення морської ділянки кордону забезпечене силами корабельно-катерного складу і активним використанням технічних засобів охорони, активізований повітряний моніторинг.

"В готовності знаходяться резерви, які будуть використані за призначенням у разі необхідності", – додав він.powered by lun.ua