Сакварелідзе: Шокін пов'язаний з "діамантовими" прокурорами

Четвер, 24 березня 2016, 14:35
Сакварелідзе: Шокін пов'язаний з діамантовими прокурорами

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявляє про ділові зв'язки генпрокурора Віктора Шокіна і "діамантових" прокурорів.

Про це він заявив на брифінгу у четвер.

За його словами, справа "діамантових" прокурорів стала Рубіконом для української прокуратури.

"У нашому провадженні близько 40 корупційних справ, але все якось замкнулось на справі "діамантових" прокурорів. Чому? Бо генпрокурор Віктор Шокін у цій справі виступає як найпалкіший адвокат і захисник Корнійця і Шапакіна. Наближених до нього людей", - заявив Сакварелідзе.

"Є такий термін – керуючий справами. От Корнієць сам по собі "керуючий справами" Шокіна. Є також інформація, що деякий час він був його водієм. Це доводиться вилученими у Корнійця документами, які прив'язують його до Шокіна", - додав він.

Сакварелідзе заявив, що його і його команду обманули, пообіцявши провести реорганізацію відділу, а насправді зараз їх усіх намагаються дискредитувати і звільнити.

"Вони прийшли і повірили мені, президенту, за указом його булла створена ця служба. 7 слідчих, 4 прокурора і кілька ІТ-спеціалістів створили серйозну небезпеку для системи. Для Шокіна, для його заступника Столярчука, для його заступника Севрука", - заявив Сакварелідзе.

За його словами, якщо система кардинально не зміниться, то в Україні продовжиться "такий же дерибан".

Як відомо, раніше Сакварелідзе заявляв, що в Генпрокуратурі продовжуються звільнення слідчих, які вели справу "діамантових" прокурорів.

Генпрокурор Віктор Шокін відмовився пояснювати, чому відбуваються ці звільнення.

Сакварелідзе і кілька громадських організацій анонсували акцію протесту під ГПУ проти звільнення їхньої команди.

Роман Романюк, УП

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування