Матіос поки мовчить про мотиви вбивства адвоката

П'ятниця, 25 березня 2016, 12:50

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос пояснив, що наразі не може говорити про мотиви вбивства адвоката Юрія Грабовського, щоб підозрювані у злочині не змінили свої покази.

Про це він сказав під час брифінгу у п'ятницю в Києві.

"Деталізувати і відповідати на запитання щодо показів, які не синхронно, але в різних місцях дають затримані, я не маю права", - сказав Матіос.

"Оскільки нашим пенітенціарним законодавством передбачено в місцях тимчасового утримання наявність телевізійних приймачів, внаслідок чого це може спотворити, або змінити думку тих, хто це буде бачити...", - пояснив він.

Розповідаючи про деталі злочину, Матіос зазначив наступне:

"Стало дивиною застосування такого фактору, як спеціальний браслет на нозі Грабовського, який злочинцями надягався йому", - сказав Матіос.

Прокурор пояснив: злочинці попередили Грабовського, що браслет - з вибухівкою і у випадку будь-якої спроби повідомити про затримання, або спроби втечі, приведуть його у дію. Він зазначив, що зараз ця інформація перевіряється.

"Злочинці попередили його і тим самим подавили всю волю до супротиву", - вказав Матіос.

Прокурор зазначив, що слідство продовжує шукати речові докази:

"Зараз ми визначаємо під якими психотропними засобами адвокат Грабовський був доставлений у місто Київ з міста Одеса, потім повернутий в місто Жашків, де він був убитий. Нами проводиться з залученням військовослужбовців військових частин Білоцерківського гарнізону тотальне прочісування біля місця подій для можливого віднайдення речових доказів", - сказав він.

Роман Кравець, Валентина Романенко, УПpowered by lun.ua