Керівника поліції Черкащини затримали на хабарі

Вівторок, 29 березня 2016, 05:14

Виконувача обов’язків керівника поліції Черкаської області Владислава Пустовара затримали під час спроби дати хабара за проходження переатестації у поліцію.

Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Разом з керівником поліції також затримали заступника директора інституту післядипломної освіти академії внутрішніх справ.

За інформацією прокуратури, два чиновника намагались дати хабар у вигляді 2 тисяч доларів та талонів на 400 літрів пального заступнику голови Національної поліції.

"Неправомірна вигода надавалась за сприяння під час проходження атестації начальником слідчого управління та начальником управління кадрового забезпечення обласної поліції", - повідомили у прокуратурі.

Затримання на хабарі провели представники прокуратури та департаменту внутрішньої безпеки національної поліції.

У прокуратурі вказали, що затриманим загрожує ув’язнення до 10 років, адже справу відкрили за статтею про надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище.

Голова Нацполіції Хатія Деканоїзде інцидент з хабарем прокоментувала так: "Нам важко, але ми змінюємося. І працюємо далі".

Вона розповіла, що зустріч з її заступником організували через посередника.

"Надмірне наполягання на проведенні зустрічі викликало підозри. Заступник доповів керівництву та написав відповідну заяву до Департаменту внутрішньої безпеки. ДВБ спрацювало оперативно - і посередника, і хабародавця затримали", - розповіла пані Деканоїзде.

За її словами, це показовий факт дії правоохоронної реформи і приклад, "як відбувається трансформація людської ментальності та самоочищення системи, адже заступник - працює в системі більше десяти років".

В Україні триває переатестація міліціонерів, які у разі успішного її проходження стають працівниками Національної поліції.

Минулого тижня антикорупційне бюро передало до суду справу щодо прокурора Генеральної прокуратури, який хотів дати хабар у 10 тисяч доларів конкурсній комісії з обрання керівника відділу детективів цього бюро.powered by lun.ua