НАБУ завершило розлідування у справі проти Пасішника

Четвер, 31 березня 2016, 12:24

НАБУ завершило досудове розслідування проти в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника щодо його незаконного впливу на міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Про це повідомляє сайт Антикорупційного бюро.

"У понеділок, 28 березня, детективами НАБУ за дорученням прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозрюваного Андрія Пасішника було повідомлено про завершення досудового розслідування та надання доступу до його матеріалів", - сказано у повідомленні. 

Зазначається, що наразі триває ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування.

Водночас у НАБУ повідомили, що досудове розслідування за заявою Абромавичуса щодо здійснення на нього тиску з боку ряду народних депутатів України триває.    

Як відомо, 9 березня детективи НАБУ за погодженням із прокурором САП склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника.

Під час розслідування детективи агентства встановили факт здійснення незаконного впливу Пасішником на Абромавичуса з метою внесення проти волі міністра пропозиції про призначення його на посаду заступника міністра.

Українська правдаpowered by lun.ua