Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Касько заявляє, що слідчі ГПУ за ним стежили

Понеділок, 11 квітня 2016, 01:26
Касько заявляє, що слідчі ГПУ за ним стежили

Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько, якому слідчі ГПУ в ніч на понеділок намагалися вручити підозру, заявив, що за ним стежили.

"За словами Каська, за ним стежили, адже місце знаходження - офіс ГО "Нова країна" - він нікому не повідомляв, а прокурор і СБУшник чекали його біля машини ... Спробували зачитати підозру. Касько зажадав адвоката, після чого почали підтягуватися депутати і юристи", - написав нардеп від БПП Сергій Лещенко, який знаходиться на місці події, в своєму Facebook.

За словами Лещенка, слідчий ГПУ Дмитро Сус, який вручав підозру Касько, "є одним з керівників департаменту Кононенко-Грановського, створенного за наполяганням Банкової під кураторством Столярчука два місяці тому".

"Вони обидва - Столярчук і Сус – заслужили особливу довіру від президента після того, як розслідували справу компанії "Нафтогазвидобування", яке колись давно належало Петру Порошенко", - написав він.

Також повідомляється, що коли Сус, спробував виїхати, його автомобіль заблокували депутати і юристи, які прибули на місце.

"Зачитавши повістку і поклавши текст підозри під лобове скло, Сус спробував виїхати. Але тут його вже заблокували адвокати Касько і депутати, вимагаючи пояснень", - заявив Лещенко.

Я приехал одним из первых под театр имени Франко и описываю то, что видел собственными глазами.В ночь с воскресенья на...

Опубликовано Сергій Лещенко 10 апреля 2016 г.

Журналіст УП з міста події повідомляє у Тwitter, що слідчі не говорять, як вони опинилися там же, де і Касько. Вони також просять поліцейських, які перебувають на місці події, оформити те, що їх машину заблокували.

"Якщо ви не розберетеся, то розберуться наші", - заявили прокурори поліцейським.

При цьому офіційно слідчі так і не вручили Касько підозру і не просили його ставити свій підпис.

У свою чергу, Касько заявив, що 16 лютого відновився в реєстрі адвокатів і по КПК зачитувати підозру йому може або заступник генпрокурора, або генпрокурор, а не слідчі ГПУ. У зв'язку з цим Касько з адвокатами пишуть заяву про злочин.

Пізно ввечері в неділю слідчі ГПУ спробували вручити Каську підозру. Також машину Каська обмазали невідомою речовиною, щоб він не зміг відкрити двері.

Марина Узун, Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: