25.06

Банківський форум

Підконтрольні керівництву ГПУ прокурори висловились проти Луценка

Понеділок, 11 квітня 2016, 12:45

У ГПУ оприлюднили звернення до президента Петра Порошенка та спікера Володимира Гройсмана з проханням призначити на посаду генпрокурора лише людину, яка має досвід роботи в органах прокуратури.

Лист підписали чотири заступник генпрокурора Юрій Столярчук, Юрій Севрук, Роман Говда і Олег Заліско.

Звернення підписали 29 керівників регіональних прокуратур та військових прокуратур регіонів. 

"На противагу позитивним перетворенням у прокуратурі останнім часом у ЗМІ та окремими представниками громадських організацій, а також деякими політиками висловлюють заяви про необхідність призначення новим Генпрокурором особи не з системи органів прокуратури. При цьому відсутнє  достатнє обґрунтування та передумови для таких публічних міркувань і прийняття відповідного рішення", - сказано в листі.

"Такі заклики викликають глибоке занепокоєння, а тому ми просимо при виборі кандидатури на посаду генпрокупора не враховувати необ'єктивні закиди та популістичні висловлювання окремих громадян та політиків задля реалізації власних політичних амбіцій, а розглядати кандидата виключно за професійними та морально-діловими якостями, з дотриманням вимог закону про прокуратуру", - сказано у листі.

Підписів військового прокурора Матіоса, та голови Антикорупційної прокуратури Холодницького під документом немає.

 
 
 

Як відомо, серед прізвищ кандидатів, які лунають в контексті можливого призначення генпрокурором є лише одна людина, яка не має досвіду роботи у ГПУ – це Юрій Луценко.

Останнім часом, у ГПУ стала поширеною традиція використовувати листи з підписами певних прокурорів. Вимоги у листах повністю відповідають інтересам керівництва ГПУ.

Серед кандидатів на посаду ГПУ також лунали прізвища Севрука, Столярчука, єврооптимісти у свою чергу вимагали призначення Сергія Горбатюка.

Як відомо, в понеділок Луценко заявив, що готовий стати генеральним прокурором.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: