Касько повідомив ГПУ, що не зможе прийти на допит у вівторок

Понеділок, 11 квітня 2016, 23:07

Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько надіслав у ГПУ повідомлення, в якому зазначено, що він не може прибути на допит у вівторок, 12 квітня.

Про це йдеться в повідомленні від імені Каська і його адвоката Юрія Колоса, фотокопію якого виклав у Фейсбуці інший адвокат Євген Грушовець.

"Я, Касько Віталій Вікторович, повідомляю про неможливість прибуття за викликом слідчого 12.04.2016 р. через несвоєчасне отримання повістки про виклик і недостатність часу для підготовки до допиту моїми адвокатами, зокрема, вивчення доказів у справі і узгодження правової позиції", - сказано в документі.

Крім того, наголошується в повідомленні, адвокат Грушовець братиме участь в допиті в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Касько просить перенести допит на іншу дату і повідомити про неї в установленому законом порядку.

Як відомо, співробітники прокуратури 10 квітня ввечері зачитали колишньому заступнику генерального прокурора України Каську підозру в скоєнні злочину.

Однак адвокат Каська Євген Грушовець заявив, що підозру його підзахисному не було вручено.

У свою чергу прес-служба Генпрокуратури в понеділок вранці підтвердила, що співробітники прокуратури повідомили про підозру Каську в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (Шахрайство) та ч.4 ст.358 (Підроблення документів) Кримінального кодексу України.

У Генпрокуратурі стверджують, що про підозру було повідомлено з дотриманням всіх передбачених законом прав підозрюваного, а також з урахуванням перебування Касько в статусі адвоката, у зв'язку з чим підозра підписана заступником генерального прокурора України.

11 квітня Касько побував на допиті в Генпрокуратурі.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua
Усі новини...